Єпископат РКЦ в США привітав Джо Байдена з перемогою на виборах Президента

10 листопада, 13:03
Світові
Єпископат РКЦ в США привітав Джо Байдена з перемогою на виборах Президента - фото 1
Єпископи РКЦ США привітали Джо Байдена, який є другим католиком на посаді Президента США після Джона Кеннеді, та Камалі Ґарріс, яка стала першою жінкою в історії країни на посаді віцепрезидента.

Вітаючи Джо Байдена, глава католицького єпископату США наголосив на важливості згуртувати зусилля, щоби дбати про спільне благо.

Коментуючи повідомлення про те, що Джо Байден обраний Президентом США, та складаючи йому привітання від імені єпископату, архиєпископ Лос-Анджелеса Хосе Ґомес, голова Конференції католицьких єпископів США, наголосив: «американський народ висловився», тож тепер настав час, щоб «наші лідери об’єдналися в дусі національної єдності та виявили готовність до діалогу й зусиль на користь спільного блага», повідомляє Credo з посиланням на Vatican News.

«Наші пріоритети й наша місія як католиків і американців — зрозумілі. Ми покликані йти за Ісусом Христом на цій землі, щоби свідчити Його любов у нашому житті та будувати Його царство. На мою думку, — наголосив ієрарх, — у цей період історії США на католиках лежить особливий обов’язок бути миротворцями, поширювати братерство та взаємодовіру, молитися за оновлений дух справжнього патріотизму в нашій країні».

«Демократія вимагає, щоби всі ми поводились як чеснотливі та самодисципліновані люди. Вимагає шанувати свободу вираження та ставитися одні до одних цивілізовано та з любов’ю, навіть якщо можемо бути глибоко незгідними в наших дебатах щодо законів і політики», — додав очільник католицького єпископату США.

Підносячи молитву до Пречистої Діви Марії, архиєпископ Ґомес побажав, щоб Вона допомагала у здійсненні «прекрасного бачення» засновників країни, що бачили її як країну, «яка ходить під Богом, де захищається сакральність кожного людського життя та гарантовано свободу сумління і релігії».