• Головна
  • Новини
  • Єпископи РКЦ в Україні закликали вірних підписати петиції проти пропаганди гомосексуалізму...

Єпископи РКЦ в Україні закликали вірних підписати петиції проти пропаганди гомосексуалізму

28.03.2018, 09:44
Єпископи РКЦ в Україні закликали вірних підписати петиції проти пропаганди гомосексуалізму - фото 1

Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні, які зібралися на 50-те пленарне засідання, висловили глибоку стурбованість зростом впливу ґендерної ідеології в нашому суспільстві. В зв’язку з цим владики закликали вірних РКЦ в Україні підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму.

РКЦ.jpgЄпископи Римо-Католицької Церкви в Україні, які 27 квітня зібралися на 50-те пленарне засідання, висловили глибоку стурбованість зростом впливу ґендерної ідеології в нашому суспільстві. В зв’язку з цим владики закликали вірних РКЦ в Україні підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму.

«Згадані петиції зареєстровані на сайтах Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України за наступними посиланнями:
• до Президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/42484;
• до Верховної Ради України: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070
• до Кабінету Міністрів України: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

Заохочуємо усіх душпастирів, настоятелів парафій організувати збір підписів в своїх парафіях. Для цього слід зробити декілька кроків:
1. змобілізувати волонтерів, які матимуть з собою мобільний інтернет (смартфон, планшет з 3G інтернетом) і зможуть допомогти у підписі петицій усім бажаючим, зокрема людям літнього віку.
2. організувати підписи петицій у найближчі неділі.
3. до нашого звернення додаємо посилання на інструкцію як реєструватися та підписувати петиції:
https://docs.google.com/document/d/1bETeaAYlVlYodqu9NuTt2JlRBcrCvNHhasVKp_S9Tqs/edit», - йдеться у зверненні римо-католицьких владик.

Єпископи також закликали вірних вийти на Всеукраїнський марш на захист сімейних цінностей, який відбудеться 2 червня у м. Києві. Проц е інформує КМЦ.