Єпископи США критикують Байдена за політику підтримки ЛГБТ

26 січня, 12:00
Світові
Єпископи США критикують Байдена за політику підтримки ЛГБТ - фото 1
Указ новообраного Президента США Джозефа Байдена про запобігання дискримінації на робочому місці за сексуальною та ґендерною ознаками загрожує порушенням прав людей, що дотримуються традиційних поглядів на стать, і вважають шлюб союзом чоловіка та жінки.

Про це заявили очільники декількох комісій єпископату Сполучених Штатів, серед яких, зокрема, був кардинал Тімоті Долан, архиєпископ Нью-Йорка, пише CREDO.

Католицькі єпископи відзначили, що кожна людська особа має право на працю, освіту і надання базових послуг, і не повинна страждати від дискримінації. Але не можна ігнорувати цілісності двох створених Богом статей, що взаємно доповнюють одна одну: чоловічої та жіночої, називаючи цей підхід позбавленим сенсу.

На думку єпископів, указ загрожує порушенням прав людей, що захищають інститут сім’ї, підтримуючи можливість укладення шлюбу лише між чоловіком і жінкою, і визнають правду про існування двох різних статей. Це може виявлятися у законах, що обмежують свободу совісті у медичній сфері, а також у сферах діяльності, характерних для певної статі. Крім цього, указ Байдена не враховує специфіку релігійних установ. Єпископи схвалили дії нової адміністрації, що стосуються питань імміграції та захисту довкілля.

Вони також прокоментували план дій, спрямований на боротьбу з расизмом. «Дуже прикро, що мета боротьби за расову рівність частково зумовлена нав’язуванням нових поглядів та оманливих теорій про людську сексуальність, що може завдати великої суспільної шкоди», — йдеться у заяві єпископів.