Єреван просить Папу допомогти визволити вірменських полонених

28.10.2021, 10:12
Світові
Єреван просить Папу допомогти визволити вірменських полонених - фото 1
Вірменія розраховує на сприяння Святого Престолу щодо повернення з Азербайджану вірменських військовополонених.

Про це повідомляє Інтерфакс-Релігія.

"Азербайджан досі продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право та положення тристоронньої заяви від 9 листопада 2020 року, все ще утримуючи вірменських військовополонених та цивільних осіб. Ми просимо, щоб Папа Римський у своїх молитвах та публічних посланнях завжди пам'ятав про вірменських полонених і наголошував на необхідності якнайшвидшого повернення", - сказав глава МЗС Вірменії Арарат Мірзоян у середу в Єревані на спільному брифінгу із заступником держсекретаря Ватикану із загальних питань Едгаром Пеньєю Паррою.

Він зазначив, що культурно-історична та релігійна спадщина Нагірного Карабаху на територіях, що перейшли під контроль Азербайджану після війни осені 2020 року, перебуває під загрозою знищення.

"Ми надаємо важливості у питанні захисту та запобігання знищенню культурно-історичної спадщини як з боку ЮНЕСКО, так і Святого Престолу", - сказав Мірзоян.

Зі свого боку Парра підтвердив сприяння Святого Престолу уряду Вірменії у його порядку денному встановленню миру у регіоні та захисту прав людини.

Парра прибув до Вірменії із дводенним візитом у рамках відкриття в Єревані Апостольської нунціатури Ватикану.