YouTube видалив інтерв'ю з кримським священиком УПЦ МП, який виправдовував військових РФ в Україні

29 квітня, 09:33
Суспільство
YouTube видалив інтерв'ю з кримським священиком УПЦ МП, який виправдовував військових РФ в Україні - фото 1
Американський відеохостинг YouTube видалив інтерв'ю з благочинним Севастопольського округу УПЦ МП протоєреєм, настоятелем Свято-Володимирського собору в Херсонесі Сергієм Халютою через «ворожі висловлювання».

Про це повідомляють Крим.Реалії.

«Це відео вилучено через порушення політики YouTube щодо ворожих висловлювань. Перегляньте правила вашої країни щодо ворожих висловлювань», – йдеться у повідомленні YouTube на сторінці, де раніше було завантажено відео інтерв'ю.

У цьому інтерв'ю священик УПЦ МП стверджував, що «наш російський воїн – це християнство, наш воїн, який, захищаючи собою дитину, гине – ось воно в чому християнство полягає».

Протоєрей Сергій Халюта повідомив, що священики УПЦ МП у Севастополі відвідують у госпіталях поранених російських військових, «втішаючи їх, здійснюючи обряди». Також він заявив про «гуманітарну допомогу» окупованим російськими військовими частинам Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

«Практично в кожній (російській – КР) частині, у кожному з'єднанні, у кожній великій бригаді (армії РФ – КР) є священнослужитель, який не залишає своє військове формування. На жаль, є священнослужителі, які зазнали поранень або загинули внаслідок спецоперації (так влада РФ називає війну проти України – КР)», – зазначив священик УПЦ МП.

Священнослужителі УПЦ МП в анексованих Росією Криму та Севастополі неодноразово заявляли про підтримку російських військових, які беруть участь у війні Росії проти України.

На Великдень на сайтах Севастопольського благочиння та Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП опублікували послання Митрополита Онуфрія, проте видалили з нього частину тексту.