На офіційному сайті РПЦ видалили з головних новин привітання Лукашенка з перемогою на виборах

На офіційному сайті РПЦ видалили з головних новин привітання Лукашенка з перемогою на виборах - фото 1
РПЦ різко змінила тактику щодо подій в Білорусі.

10 серпня Патріарх Кирил слідом за Путіним привітав «переможця» Лукашенка. У привітанні він висловив надію "на продовження співпраці, покликаної сприяти утвердженню в суспільстві ідеалів милосердя, миру, добра і справедливості".

"Ви незмінно приділяєте увагу питанням духовно-морального стану людей, про що свідчить, зокрема, плідна взаємодія органів державної влади з Білоруським екзархатом", - написав Кирил Лукашенку.

Але вже 15 серпня це привітання зникло з головної стрічки новин офіційного сайту Московської Патріархії.

Тепер привітання стало непомітним.

Тактика РПЦ різко змінилася. Тепер на офіційному сайті РПЦ по темі Білорусі зовсім інші новини:

"Святіший Патріарх Кирил молиться про якнайшвидше припинення громадського протистояння в Республіці Білорусь".

"Білоруська Православна Церква надає допомогу постраждалим в ході акцій протесту".

"Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило в ці дні молиться про якнайшвидше припинення громадського протистояння в Республіці Білорусь, встановленні миру і довіри, зцілення всіх постраждалих, щоб влада Республіки Білорусь і всі здорові сили білоруського суспільства, що піклуються про благо народу, вступили в діалог для подолання напруги ", - повідомляє прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі.

У прес-службі РПЦ також акцентують на тому, що священнослужителі та миряни Білоруської Православної Церкви надавали і продовжують надавати допомогу людям, затриманим і постраждалим в ході минулих за останній тиждень протестних акцій в Республіці Білорусь. Що в місті Мінську, Жодіно створені групи волонтерів з учасників добровольчого руху храму ікони Божої Матері «Всецариця». Волонтери беруть від всіх зацікавлених осіб інформацію про необхідну допомогу людям, які мають в ході акцій травми і опинилися в лікарнях, а також всім, звільненим з ІТТ. Що православні волонтери збирають необхідні медикаменти, продукти і засоби гігієни і передають в лікарні і родичам, які чергують у ІТТ. А при мінській лікарні швидкої допомоги (ЛШМД) працює каплиця і там на місці виявляється духовна допомога і підтримка сім'ям постраждалих.