Забороненого у служінні священика УГКЦ обрали депутатом Івано-Франківської облради

Забороненого у служінні священика УГКЦ обрали депутатом Івано-Франківської облради - фото 1
Забороненого у служінні священика Миколу Мединського, який балотувався у депутати до обласної ради від партії “За майбутнє”, обрали депутатом Івано-Франківської обласної ради.

Про це повідомляє WestNews.

За нього віддали свої голоси понад 60% жителів села Вижний Березів. Про це він повідомив особисто на своїй сторінці у Facebook.

“Слава Ісусу Христу.
Друзі!
-Щиро дякую кожному із Вас, хто довірив мені і віддав свій голос.
-Особлива подяка моїм ПАРАФІЯНАМ села Вижний Березів, що проявили просто феноменальну підтримку і довіру, понад 60 процентів, 340 голосів із 500.
-РАЗОМ МИ СИЛА!” – йдеться у дописі.

Нагадаємо, керівництво Коломийської єпархії УГКЦ заборонило о. Миколі Мединському здійснювати будь-які священнодійства терміном на 3 місяці. Йому також наказали відправитися в реколекційний центр Андрія Первозваного у Яремче для посиленої молитви.

Як писала РІСУ, згідно з "Інструкцією про поведінку священнослужителів УГКЦ під час політичних виборчих кампаній", їм забороняється як займатися політичною агітацією, так і брати участь у виборах.

Щодо православних священнослужителів, то такої заборони не існує, але вони мають взяти благословення від свого єпископа на балотування.