• Головна
  • Новини
  • Світові
  • "Західна Церква може отримати хороший урок від християн, які зазнають переслідування", - очільник Open Doors US...

"Західна Церква може отримати хороший урок від християн, які зазнають переслідування", - очільник Open Doors US

17 квітня, 09:15
Світові
"Західна Церква може отримати хороший урок від християн, які зазнають переслідування", - очільник Open Doors US - фото 1
Райан Браун, керівник організації Open Doors US, розкриває унікальний урок, який Західна Церква може отримати від християн, які переживають переслідування. Йдеться про силу віри та відданість у складних умовах.

Про це пише "Слово про слово".

Браун зазначає, що підтримка переслідуваної Церкви не означає виведення її із контексту гонінь: “Наша мета — допомогти їм стати втіленням Христа в їхніх випробуваннях. Вони просять нас пам’ятати про них та підтримувати їхню відданість та свідчення, адже вони вірять, що їхнє перебування там не є випадковим.”

Він наголошує, що християни у переслідуваних країнах часто ставлять свою віру вище культурної приналежності, іноді ціною великих особистих жертв, і з цього є чому навчитися для церков Заходу.

“Ми мусимо прокинутися і зміцнити те, що може загинути,” — каже Браун, підкреслюючи, що Христос покликав Церкву підтримувати один одного.

Open Doors, працюючи в понад 70 країнах, забезпечує Біблії, підтримку та навчання лідерам Церков, а також допомагає християнам, які стикаються з переслідуваннями. Браун звертає увагу на щорічний перелік World Watch List, який визначає країни з найсуворішими переслідуваннями.