Завдяки проекту «Біблія для України» понад 40 тисяч Біблій доставлено українцям

31.12.2022, 17:01
Культура
Завдяки проекту «Біблія для України» понад 40 тисяч Біблій доставлено українцям - фото 1
Проект «Біблія для України» допоміг для понад 40 тисяч українців, подарувавши їм Біблії

Ліз Поланко, християнка з Пуерто Рико, автор проекту, привезла партію книг з Польщі, оскільки через війну надрукувати таку кількість в Україні було неможливо. Вона, разом з іншими християнами, своїми друзями, роздали Біблії захисникам, їхнім сім’ям, та вимушеним переселенцям, повідомляє BIBLE FOR UKRAINE.

Також допомагали їжею та ліками. Послужили пуерториканські християни жителям Києва, Бучі та Сум.

«Під час поїздки в Україну ми отримали досвід, який ніколи не забудемо: люди, які нас ніколи не бачили, не знають і навіть не розмовляють нашою мовою, подарували нам багато любові та вдячності! Я відчуваю себе такою незначною, маючи великий привілей бути серед людей, які втратили все, та попри це вони сповнені щастям та вдячністю, тому що ми приносимо їм те, що вони найбільше цінують – Біблію. Не можу повірити в це!

Під час волонтерської діяльності служителі церкви багато спілкуються з людьми, проповідують та підтримують українців у розбомблених містах та селах, прифронтових територіях, а також їздять до захисників та захисниць безпосередньо на передову.

Кожен із нас зараз служить на своєму фронті, а ми, християни, боремося щодня не лише з російською агресією, а й за серця людей, які готові прийти до Бога, але ще не знайшли свій шлях. І разом з Бібліями українці отримують дороговказ, що веде їх у Господні обійми. І вже 10 грудня, на Сумщині віддали своє життя для Бога і прийняли водне хрещення 7 осіб", - написала вона.

Завдяки проекту «Біблія для України» понад 40 тисяч Біблій доставлено українцям - фото 105816

Місія доставлення Біблій у різні регіони України продовжуватиметься далі.

Теги: #Біблія