• Головна
  • Новини
  • «Заява єпископів УГКЦ та РКЦ розпочала дискусію про проблему абортів в українському суспільстві», – Патріарх Святослав...

«Заява єпископів УГКЦ та РКЦ розпочала дискусію про проблему абортів в українському суспільстві», – Патріарх Святослав

28.03.2012, 13:24
«Заява єпископів УГКЦ та РКЦ розпочала дискусію про проблему абортів в українському суспільстві», – Патріарх Святослав - фото 1
Питання абортів, яке викликало цими днями велику дискусію в українському суспільстві, не залишили без уваги журналісти під час сьогоднішньої прес-конференції Глави УГКЦ Патріарха Святослава в УНІАНі .

Святослав_(Шевчук).jpgexklusiv.gifПитання абортів, яке викликало цими днями велику дискусію в українському суспільстві, не залишили без уваги журналісти під час сьогоднішньої прес-конференції Глави УГКЦ Патріарха Святослава в УНІАНі .

Як РІСУ повідомляла, дискусія розгорнулася після оприлюдненої звернення єпископів УГКЦ та РКЦ, в якій наголошувалося, що українське суспільство боляче відчуває на собі згубні наслідки абортів. Єпископи вимагають на державному рівні заборонити аборти.

Як наголосив Патріарх Святослав, спільна заява єпископів УГКЦ та РКЦ розпочала дискусію про багатогранну проблему абортів в українському суспільстві. Ця проблема має ширший феномен: вона не тільки проблема здоров’я, медична проблема, це соціальна і моральна проблема.

Щодо оцінки Церквою цієї проблеми, то, за словами Глави УГКЦ, Церква розцінює її як морально-духовну проблему, яка виходить за рамки: жінка – лікар. І цієї думки дотримуються усі Церкви.

«Церква вчить, що аборт – це навмисне вбивство ненародженої дитини. Це моральне зло, яке ранить ціле суспільство. Це приносить шкоду жінці, лікарю, який робить його та суспільству в цілому. Ми хотіли розпочати дискусію, що аборт – це зло і потрібно спільно думати, як з того зла вийти. Божі закони стоять на захисті життя. Ми повинні будувати цивілізацію життя, а не цивілізацію смерті», – наголосив першоєрарх.

Патріарх Святослав сподівається, що до цієї дискусії буде залучене все суспільство.