Жителі прифронтового Берислава отримали від УГКЦ необхідні ліки

28 березня, 09:03
Католики
Жителі прифронтового Берислава отримали від УГКЦ необхідні ліки - фото 1
За підтримки владики Михайла Бубнія, екзарха Одеського, і завдяки небайдужим добродіям 23 березня понад 100 самотніх місцевих жителів м. Берислава Херсонської області отримали різні медичні препарати.

Як повідомив настоятель храму Мучеників Макавейських УГКЦ о. Олександр Більський, ці медикаменти сьогодні дуже важливі для самотніх людей похилого віку. Багато з них живе на межі бідності та не мають можливості придбати необхідні препарати через щоденні обстріли прилеглих територій, тому така допомога їм була особливо потрібна. Про це інформує пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Жителі прифронтового Берислава отримали від УГКЦ необхідні ліки - фото 111198

За словами священика, у межах благодійної ініціативи, яку ініціювала парафія Мучеників Макавейських, було закуплено ліків на суму понад 54 тисячі гривень за кошти меценатів.

Жителі прифронтового Берислава отримали від УГКЦ необхідні ліки - фото 111199

Місто Берислав розташоване на правому березі Дніпра й нині безперервно потерпає від атак російських окупантів. Окрім ракетних та мінометних обстрілів, місцеві мешканці потерпають і від атак дронів, з яких скидають смертоносні снаряди. До цього місто впродовж дев’яти місяців було окуповане російськими військами. Під час окупації при парафії Мучеників Макавейських УГКЦ щоденно працювала благодійна кухня «Дві риби і п’ять хлібів».