Зимова містерія “Територія РіздвА”: відбудеться святкова презентація на телебаченні

06 січня, 22:12
Культура
Зимова містерія “Територія РіздвА”: відбудеться святкова презентація на телебаченні - фото 1
Анжеліка Рудницька за підтримки Українського Культурного Фонду представляє: Зимова містерія “Територія Різдва” – казковий концерт за участю відомих українських виконавців та симфонічного оркестру. Різдвяний проєкт “Території А” буде представлено на телеканалі “Прямий” 7 січня о 12:15 і 8 січня о 20:40.

“Це синтез фольклорної, класичної та сучасної електронної музики. Це нове звучання добре відомих колядок та щедрівок в оригінальних аранжуваннях, створених спеціально для “Території РіздвА” композитором Євгеном Петриченком”, — розповіла РІСУ авторка проєкту.

Крім самої Анжеліки Рудницької, на казкових героїв перетворюються: Катя Чілі, Олег Собчук, “GG ГуляйГород”, фольк-студія “Правиця”, Марина Одольська, “Шпилясті кобзарі”, Іванна Пліш, Віталій Кириченко, Павло Табаков, театр “Дивень”, Тоня Матвієнко, “Тhe вйо”, Вікторія Васалатій, Валерій Харчишин, Арсен Мірзоян.

Ще одна візуальна родзинка проєкту — оживлення унікальних художніх полотен “Український всесвіт” (авторка - Анжеліка Рудницька), які об’їздили з виставками десятки країн світу і тепер стануть героями Зимової Містерії.

“Територія РіздвА” “зазвучить” і жестовою мовою, тож “разом з нами колядуватимуть і ті, хто чує серцем”, — повідомила авторка проєкту. — “"Територія Різдва" — це неймовірні емоції. У ньому живуть традиції наших предків, радість, родинне тепло і дива, без яких неможливо уявити Різдво. Саме вони рухають нас любити і пізнавати світ і з теплом згадувати кожного року про історії попередніх років – з легкістю та сміхом!”

Прем‘єра шоу відбулася на YouTube каналі “Територія А” 24 грудня.