10 солістів України презентують християнський альбом «Всім Серцем»

26.08.2021, 13:19
Культура
10 солістів України презентують християнський альбом «Всім Серцем» - фото 1
17 вересня 2021 року у Hillsong Conference Hall (Київ) відбудеться прем'єра другого збірного україномовного християнського альбому «Всім Серцем» в межах Music&art fest «Україна всім серцем».

Вже вдруге українці зі всього світу об’єднались для створення сучасного християнського музичного альбому. Географія виконавців, які перемогли у конкурсі та своїми піснями увійшли до складу альбому, від Львова до Лондона, від Києва до Маямі.

На грандіозній сцені площею сто десять квадратних метрів виступить 10 виконавців зі своїми авторськими піснями та особистими історіями, в яких розкажуть як не здаватися, вірити і йти до своєї мети.

До ТОП-10 найкращих співаків увійшли: Jane Igraeva, Maria Kuchurian & Diana Yakovyn, Андрій Чеботарьов, Anya Mykoliuk Thompson, Ivanka-Manka, Neyzho, Анастасія Зіновкіна, Фавор, Роман Касевич, Christina Longs.

«Якщо хтось рік тому, сказав мені, що ми презентуємо альбом разом з найталановитішими людьми країни у центрі столиці, я б посміхнулася. Друзі, мрійте та дійте. А найголовніше, приходьте на фестиваль 17 вересня і почуйте звук нашого серця!», - ділиться своїми враженнями одна з солісток альбому, Christina Longs.
Національний відбірковий конкурс тривав з 1 вересня до 1 грудня 2020 року. За цей час на розгляд комісії було надіслано близько 230 авторських пісень. Після відбору та додаткових прослуховувань кожного з виконавців,- залишилось 10 переможців. Запис альбому «Всім серцем» відбувся в студії звукозапису (Даллас, США).

Роман Кравчук, пастор, директор альбому «Всім серцем», зазначив: «В цей час, як ніколи, кожне серце потребує миру, радості та надії. Вірю, що другий збірний альбом «Всім серцем» принесе саме ці мелодії».

До експертного журі національного конкурсу увійшли фіналіст проекту «Голос країни» В'ячеслав Рибіков, директор альбому «Всім серцем» і пастор Роман Кравчук, засновник медіа руху Upgrade, виконавчий продюсер альбому Алекс Лешко, інші члени журі.

«Вірю, що це історія. Історія становлення української християнської музики. Унікальність цього проекту в тому, що в ньому беруть участь люди з усього світу, які люблять Бога та Україну всім серцем. Радий, що цей альбом буде живим,- у всіх сенсах цього слова» — В'ячеслав Рибіков, фіналіст проекту «Голос країни», композитор, музичний продюсер другого збірного україномовного християнського альбому «Всім серцем».

У програмі фестивалю дев'яносто хвилин живого звучання хвали та поклоніння, електро музика, пісочна анімація, презентація альбому «Всім Серцем». Окрім того, організатори запросили християнський поп-гурт із Швеції LIN D BAND з синглом «What a feeling», який у 2017 році, потрапив на перше місце шведського чарту iTunes.

14.00-16.00 – Open-Air program (зустріч із виконавцями, fellowship)

17.00-18.00 – Worship Night

18.00-19.00 – ELECTRO Music program – LIN D band (SWEDEN)

19.00-20.30 – Концерт-презентація 2-го збірного україномовного музичного альбому хвали та поклоніння “Всім серцем”.

Продаж квитків вже стартував за посиланням.

Офіційна сторінка альбому "Всім серцем" https://www.instagram.com/wholeheart.live/

Ютуб канал "Всім серцем" https://www.youtube.com/channel/UCgV4hEHx81vEsGw76Ro0KoA