Анонс: Форум “Країна відповідальних” відбудеться у Полтаві

07.11.2023, 10:55
Анонс
Анонс: Форум “Країна відповідальних” відбудеться у Полтаві - фото 1
Благодійна організація “Українська освітня платформа” спільно з опорним центром Благодійним фондом “Карітас Полтава” 14 листопада організовують всеукраїнський форум “Країна відповідальних”. Ціль — зміцнення партнерства між релігійними громадами різних конфесій, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та благодійними фондами для підсилення регіону.

“Цей форум — це потужний майданчик обміну досвідом та кращими кейсами, а також можливість подивитися на інтеграцію проєктів і кроссекторальної взаємодії”, — зауважує Мар’яна Кащак, директорка БО “Українська освітня платформа”

Запрошені гості — представники релігійних спільнот, влади, громадського сектору, бізнесу. Зокрема, у форумі візьме участь єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ владика Максим Рябуха, владика Василій Тучапець, екзарх Харківський, голова відділу соціального служіння УГКЦ, директор з питань ідентичності та мережі МБФ “Карітас України” о. Андрій Нагірняк.

Також на заході пройдутьна вас чекають панельні дискусії з лідерами суспільних думок , та виступи у стилі TEDx, де учасники зможуть ознайомитися з кейсами соціальних проєктів з Полтавщини та України загалом. А також обговорити інноваційні ідеї та можливості для створення проєктів, які об'єднують різні сектори, з метою вирішення важливих суспільних питань та спільної ініціативи.

В УОП наголошують, що участь у форумі “Країна відповідальних” у Полтаві лише за обов’язковою реєстрацією та підтвердженням від організаторів, оскільки кількість місць обмежена. Окрім цього, з міркувань безпеки місце проведення заходу буде зазначено у листі-запрошенні після відбору заявок.

Реєстраційну форму для участі у форумі можна знайти за посиланням: https://forms.gle/pYsrGPmtqhTZ8KUj6

Довідка: Українська освітня платформа — благодійна організація, яка втілює інноваційні соціальні проєкти, створює освітні програми для громадських лідерів та організацій. Працює у регіонах України через мережу опорних центрів у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Черкаській, Кіровоградській, Київській, Сумській, Херсонській, Полтавській та Чернігівській областях, аби спільно творити країну відповідальних.