• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: про містичну єдність Христа і Церкви йтиметься у наступній серії фільму "Католицизм"...

Анонс: про містичну єдність Христа і Церкви йтиметься у наступній серії фільму "Католицизм"

24.02.2023, 19:00
Анонс
Анонс: про містичну єдність Христа і Церкви йтиметься у наступній серії фільму "Католицизм" - фото 1
У суботу, 25 лютого, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме шосту частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

У 6й серії єпископ Роберт Баррон, автор фільму, показує унікальне католицьке розуміння зв’язку Ісуса Христа з Церквою. І коли відповідає на запитання: «Що таке Церква?», то говорить про неї як «єдину, святу, соборну та апостольську». Подорожуючи від центру Церкви в Римі до Нью-Йорка, Сан-Пауло, Маніли та Ріо-де-Жанейро, він пояснює віру католиків у те, що Христос присутній і діє у світі через Свою Церкву.

«Церква – це не звичайна "людська установа". Церква – це таїнство Ісуса Христа. Вона бере участь у житті та енергії Христа. "Церква є тіло Христове" – це організм, складений із взаємозалежних молекул, клітин та органів», — говорить єпископ Роберт.

Анонс: про містичну єдність Христа і Церкви йтиметься у наступній серії фільму 'Католицизм' - фото 109433

Одразу після показу шостої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють о.-василіянин Лазар Громадський, викладач еклезіології, та Павло Смицнюк, доктор богословʼя, директор Інституту екуменічних студій УКУ (до вересня 2022 р.).

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.