Анонс: Служителів церков запрошують на тренінг із реагування на домашнє насильство

18.02.2022, 10:41
Анонс
Анонс: Служителів церков запрошують на тренінг із реагування на домашнє насильство - фото 1
Інститут релігійної свободи запрошує служителів церков і релігійних організацій на онлайн тренінг, присвячений питанням надання допомоги сім’ям у кризі та постраждалим від домашнього насильства.

Тренінг відбудеться у вівторок, 22 лютого, з 14:00 до 16:30 в онлайн форматі (Zoom). Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/BoiszypuwvZivfJBA

Учасники заходу отримають електронну версію посібника «Реагування на домашнє насильство», розробленого Інститутом релігійної свободи за сприяння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Спікерами тренінгу будуть психолог, юрист, посадові особи Національної поліції України, а також представники церков, які поділяться позитивним досвідом практичної роботи в сфері кризового сімейного консультування та допомоги жертвам домашнього насильства. Під час тренінгу фахівці детальніше розкажуть, яка просвітницька робота і практична допомога можуть слугувати зміцненню сімей, запобіганню насильству, зціленню стосунків та перевихованню кривдників.

Цього ж дня, вранці, ІРС проведе ще один тренінг для керівників церковних служінь, які працюють із сім'ями, молоддю, жінками, чоловіками, надають соціальну допомогу.

Інститут релігійної свободи реалізує проєкт «Посилення спроможності церков у протидії домашньому насильству в Україні, особливо щодо жінок» за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.