• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Стартував набір учасників на освітньо-грантову програму “Соціальні інновації громад”...

Анонс: Стартував набір учасників на освітньо-грантову програму “Соціальні інновації громад”

23.03.2023, 11:40
Анонс
Анонс: Стартував набір учасників на освітньо-грантову програму “Соціальні інновації громад” - фото 1
Благодійна організація “Українська освітня платформа” розпочала набір на навчально-грантову програму “Соціальні інновації громад”. Програма дає можливість парафіяльним командам втілити ідею соціального проєкту, який спрямований на молодь, дітей та підтримку сімей у кризі. Реченець подання аплікації для участі в програмі — 7 квітня.

Опісля з усіх охочих взяти участь у навчально-грантовій програмі створена комісія обере 20 команд (громад), які пройдуть тримісячне навчання. Форма буде змішана: три офлайн-зустрічі у Львові, Кропивницькому та Дніпрі, а також дві онлайн-зустрічі.

10 квітня – оголошення результатів відбору.

11-12 квітня – препітчинг ідей онлайн (презентація ідей командами та вибір найбільш реальних для втілення в рамках програми).

Освітня частина:

  • 25-27 квітня - І навчальний модуль (Львів);
  • 16-18 травня - II навчальний модуль (Кропивницький);
  • 13-15 червня - III навчальний модуль (Дніпро).

Навчально-грантова програма “Соціальні інновації громад” передбачає також лекції, воркшопи, роботу в групах, дискусії, менторський супровід, який допоможе сформувати, а згодом реалізувати соціальний проєкт. Зокрема, під час навчання з учасниками розбиратимуть як правильно аналізувати громаду, визначати соціальні проблеми та будувати шляхи їх вирішення, як планувати проєкт (місія, цілі, завдання, цільові аудиторії), як правильно бюджетувати проєкт та як залучати ресурси на його втілення, а також як розвивати команду.

А на завершення навчання 10 з кращих команд, які пропрацювали свою ідею та захистили її, матимуть можливість отримати грант на реалізацію власного проєкту.

Соціальні інновації громад — це освітня програма для християнських команд, що прагнуть втілювати соціальні проєкти. Тож, якщо громади мають соціальну ідею, яка необхідна їхньому населеному пункту, регіону, а також потребують підсилення, для них ця освітньо-грантова програма є чудовою можливістю для старту, поскільки тут вони отримують як теоретичну базу, менторський супровід введення проекту, а також фінансову допомогу для старту проекту”, — зауважує Олеся Парфан, координаторка програми “Соціальні інновації громад” БО “Українська освітня платформа”

Подані заявки мають відповідати таким критеріям:

  • Актуальність та соціальна значимість – проєкт має вирішувати реальну проблему громади.
  • Сталість – ми підтримуємо проєкти, де чітко зрозуміло, як вони будуть розвиватися після гранту, в яких є бачення майбутнього та перспектив росту.
  • Мати ідею соціального проєкту для села/селища/міста та досвід в реалізації таких проєктів;
  • Мати команду з 2 людей (лідером команди має бути: священник, пастор, активний християнин/ка або представник монашого згромадження)
  • Мати зареєстровану неприбуткову (громадську, благодійну, релігійну) організацію та рахунок в банку.
  • Пройти відбір команд та презентацію своєї ідеї.

Детальніше про програму ви можете дізнатись на сайті за посиланням: https://www.ukredu.org/socialinnovations2023

Для участі у програмі реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/RyYmUMkCe451jG2W7

При виникненні запитань контактуйте з нами: [email protected]

Довідка. “Українська освітня платформа” — благодійна організація, яка втілює інноваційні соціальні проєкти, створює освітні програми для громадських лідерів та організацій. Працює у регіонах України через мережу опорних центрів. Заснована у 2000 році у Львові (до 2021 рр. — БО “Львівська освітня фундація”).

З 2010 року підтримала понад 1 200 000 дітей із сімей у кризі. Є членом Міжнародної організації з захисту прав дітей FICE International. З початку російсько-української війни заснувала волонтерський рух української молоді “Будуємо Україну Разом”. Окрім цього дала старт соціальній майстерні “WoodLuck” і запустила рух добросусідства в Україні.

Від початку повномасштабної війни УОП розгорнула гуманітарну місію. Спільно з партнерами евакуювала із зони бойових дій та прифронтових територіях понад 10 500 осіб. Розмістила у тимчасових прихистках понад 100 000 людей з постраждалих громад. А також передала 3 000 000 кілограм гуманітарної допомоги. У співпраці з Дитячим фондом ООН (Unicef) та іншими партнерами надає підтримку сім’ям з дітьми.