Анонс: відбудеться семінар про Біблійне богослов’я примирення та відновне правосуддя

25.02.2023, 14:40
Анонс
Анонс: відбудеться семінар про Біблійне богослов’я примирення та відновне правосуддя - фото 1
Східноєвропейський інститут продовжує серію методологічних семінарів під темою “Богословські та етичні виклики воєнного часу”. Наступний семінар “Біблійне богослов’я примирення та відновне правосуддя. Потенціал християнської спільноти у розбудові миру в розділеному світі” відбудеться 17 березня.

Доповідачі:

  • Д-р Мунтер Іцхак, служитель лютеранської церкви, академічний декан і професор біблійних досліджень у Вифлеємському біблійному коледжі у Вифлеємі, Палестина. Серед наукових інтересів: богослов’я землі, палестинське богослов’я, холістична місія та примирення. Автор книги The Other Side of the Wall: A Palestinian-Christian Narrative of Lament and Hope.
  • Д-р Алдрін Пенамора, викладач богослов’я та етики в Азійській вищій школі богослов’я, в Міжнародній вищій школі лідерства, а також Азійській богословській семінарії в Манілі, Філіппіни. Він є виконавчим директором Комісії з питань справедливості, миру та примирення у Філіппінській раді євангельських церков (PCEC), а також виконавчим директором Центру вивчення християнсько-мусульманських відносин, що входить до складу PCEC.
  • Д-р Рула Хурі Мансур, юрист і богослов, незалежний фахівець з вирішення конфліктів і директор з досліджень миру в Євангельському коледжі Назарету, Ізраїль. Вона також є викладачем докторської програми в Міжнародній вищій школі лідерства, Кесон-Сіті, Філіппіни. Вона працювала прокурором протягом тринадцяти років і була першою палестинкою, призначеною заступником голови прокуратури в Ізраїлі.

Розклад семінару (за київським часом):

13.00 – 14.15 – лекція Мунтера Іцхака
14.15 – 14.30 – перерва на каву
14.30 – 15.45 – лекція Алдріна Пенамора
15.45 – 16.15 – перерва на каву
16.15 – 17.30 – лекція Рули Хурі Мансур

Передбачено синхронний переклад українською усіх англомовних лекцій.

Для участі в семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/oggk4Jh4ckiSmc656 а також сплатити вартість семінару. Деталі на сайті Інституту.