Байден у Попільну середу молився за мир в Україні та преображення Росії

23.02.2023, 14:14
Світові
Байден у Попільну середу молився за мир в Україні та преображення Росії - фото 1
В останній день свого перебування у Варшаві, який припав на Попільну середу – перший день Великого посту у християн-католиків – Байден взяв участь у Богослужінні.

Про це повідомив священик Весла Давидовський, передає Радіо Свобода.

Він написав у Фейсбуці, що в імпровізованій домашній каплиці поруч з апартаментами президента США відслужив Месу, в якій взяв участь Байден. Як написав Давидовський, підносилися молитви за мир, преображення Росії та благодаті Святого Духу для президента США.

За традицією, у Попільну середу священик посипає віруючим на голову попіл або робить попелом позначку у них на лобі.

Коментатори помітили темну пляму на голові президента США, який брав участь у середу у зустрічі лідерів країн східного флангу НАТО.

Видання The Hill зазначає, що, мабуть, це і був слід від попелу.

Байден у своєму твіттері присвятив початку посту один із записів, а на переговорах з президентом Польщі Анджеєм Дудою обидва згадали про Папу Римського Івана Павла II - уродженця Польщі.

Байден – другий, після Джона Кеннеді, президент США, що належить до Католицької Церкви. Минулого року Байден у Попільну середу, за його словами, молився за народ України - це було за кілька днів після російського вторгнення.

Папа Римський Франциск у середу нагадав про річницю російського вторгнення в Україну та закликав до припинення "абсурдної та жорстокої війни".