Біля Офісу Президента відкрили святкове містечко «Миколай приймає друзів»

19.12.2020, 09:47
Культура
Біля Офісу Президента відкрили святкове містечко «Миколай приймає друзів» - фото 1
Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою відвідали святкове містечко для дітей і дорослих «Миколай приймає друзів», яке працюватиме поблизу Офісу Глави держави під час новорічних свят.

Гостей, що зібралися на площі біля Офісу Президента, привітали з прийдешніми святами артисти, виконавши «Щедрик». Святий Миколай, який більше схожий на Діда Мороза, запалив на ялинці святкові вогні.

Про це інформує офіційнитй сайт президента.

«Новорічні свята – це можливість провести більше часу в сімейному колі. Сподіваюся, що святкове містечко на Банковій стане однією з улюблених локацій киян та гостей міста для прогулянки з родиною», – сказав Володимир Зеленський під час відкриття майданчика.
Перша леді поділилася історією створення іграшок, якими прикрашено центральну ялинку площі.

«Цьогорічна ялинка незвичайна. Вона прикрашена іграшками, ескізи для яких намалювали діти з особливими освітніми потребами», – розповіла Олена Зеленська.

Біля Офісу Президента відкрили святкове містечко «Миколай приймає друзів» - фото 63761

 

 

«За задумом нам були необхідні малюнки дітей, які можна було б перенести на кульки. Я дуже вдячна, що відгукнулися майже 50 організацій, які надіслали нам близько 600 малюнків дітей! Сто з них ми нанесли на іграшки та прикрасили ними ялинку», – повідомила вона.

Діти, які надіслали свої малюнки, отримали святкові подарункові набори від Святого Миколая.

Майданчик «Миколай приймає друзів» працюватиме весь період новорічних свят з 10:00 до 21:00 без вихідних. На його території розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, святкові фотозони та новорічний ярмарок.

Біля Офісу Президента відкрили святкове містечко «Миколай приймає друзів» - фото 63760

 

Скористатися ковзанкою зможуть безкоштовно всі охочі. Ковзани можна буде принести з собою або взяти напрокат безоплатно на місці катання. У резиденції Святого Миколая дітлахи зможуть написати та відправити листа доброму чарівнику.

Працюючи над створенням святкової локації, організатори врахували минулорічний досвід і намагалися зробити її ще кращою, щоб кожен відвідувач зміг відчути тут атмосферу Нового року та Різдва.

Майданчик працюватиме з дотриманням усіх необхідних в умовах карантину заходів: обов’язковий масковий режим, оснащення дезінфекторами. Кількість відвідувачів регулюватиметься при вході.

Атракціони та декорації встановлені меценатами та доброчинцями.