Бути Українцем, це…бачити українську ідею з погляду ісламу

05.10.2020, 14:40
Бути Українцем, це…бачити українську ідею з погляду ісламу - фото 1

Джерело: АрміяІнформ

Проєкт YouTube-інтерв’ю «Бути Українцем», який Інформагентство АрміяInform реалізує із нашими постійними інформаційними партнерами з Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина», розширює горизонти.

Ми продовжуємо розповідати вам про волонтерів, громадських діячів, науковців, військових ветеранів бойових дій, які утверджують українську ідентичність у різних сферах, різних містах та навіть у різних країнах!

Сьогоднішній гість проєкту Шейх Саїд Ісмагілов — муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», один із мусульманських духовних лідерів України, президент Всеукраїнської громадської організації «Український центр ісламознавчих досліджень».

Шейх Саїд Ісмагілов народився у Донецьку. Володіє українською, російською, татарською та арабською мовами. Від листопада 2013 року був активним учасником подій Революції Гідності, виходив на донецький і київський Євромайдани. Засудив російську окупацію Криму та військову інтервенцію на Донбас. Вважає своїм головним завданням виховувати мусульман України як невід’ємну частину українського суспільства.