Члени Королівської родини Швеції долучилися до українського молебню у Стокгольмі

Члени Королівської родини Швеції долучилися до українського молебню у Стокгольмі - фото 1
У Королівській каплиці в столиці Швеції відбувся молебень «За примноження любові та миру у світі», на якому були присутні члени Королівської родини Швеції, представники шведської політичної еліти, волонтери й українці, котрі через війну отримали прихисток у Швеції.

Про це повідомив Укрінформ.

«Усі досягнення світу можуть бути зруйновані в один день, через імперські амбіції Росії. Хто побачив війну, той розуміє, що таке пекло. Пекло, яке може розширитися всією планетою. Тому перемога України – це перемога добра над злом, сили Божої над ницістю загарбників. Наш Молебень наповнює нас духовною силою, надихає нас на подальшу боротьбу», – сказав під час молебню протоєрей Православної Церкви України Андрій Лінкевич, який разом із капеланом, настоятелем парафії Королівського двору отцем Майклом Б'єркхагеном провів Богослужіння.

Члени Королівської родини Швеції долучилися до українського молебню у Стокгольмі - фото 130227

У завершальному слові надзвичайний та повноважний посол України в Королівстві Швеція Андрій Плахотнюк подякував Королівській родині, яка була присутня на молебні, за важливі ініціативи на підтримку українців.

Члени Королівської родини Швеції долучилися до українського молебню у Стокгольмі - фото 130228

Андрій Плахотнюк висловив співчуття та подяку родинам двох шведських добровольців, які загинули в Україні в боях із російськими агресорами.

Члени Королівської родини Швеції долучилися до українського молебню у Стокгольмі - фото 130226

Молебень «За примноження любові та миру у світі» завершився виступами українських і шведських хористів.