Мусульманки-активістки балотуються до міськради Запоріжжя

Членкині Ліги мусульманок України — активістка ГО «Сафія» Іса Айша Хамза і голова кримськотатарської громадської організації «Ана-Юрт» Ніяра Мамутова — долучилися до об’єднання демократичних сил Запоріжжя «Сила людей» і балотуються до міської ради.

Мусульманки-активістки балотуються до міськради Запоріжжя - фото 59503

 

Пані Мамутова — від Олександрівського району, пані Іса — від Вознесенівського, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

За словами пані Мамутової, вони добре подумали перед тим, як погодитися долучитися до цієї «Сили людей», і вирішальним стало запевнення, що політична сила в разі перемоги не практикуватиме «зрежисованих голосувань» — кожен депутат і депутатка голосуватиме так, як велить сумління.

Ніяра Мамутова, викладач англійської мови і зарубіжної літератури, волонтер, голова громадської кримськотатарської організації «Ана-Юрт», відома своєю активною суспільно-значущою діяльністю в сфері просвітництва, міжетнічного і міжконфесійного миру і злагоди. Плідно співпрацює з Центром національних культур «Сузір’я» Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки, де знайомить містян з історією і культурою кримських татар й ісламу в Україні; організовує виставки і презентації. Крім того, є ініціатором проведення курсів вивчення кримськотатарської мови.

Айша Іса (Іса Айша Хамза) — волонтера й активістка, постійна учасниця багатьох суспільно-значущих заходів.

Як пише Іslam.in.ua, у січні 2013 року ініціативна група, яка зібралася із представників активного громадянського суспільства з різних місць України, створила Тимчасовий національний Оргкомітет. Політичне об’єднання «Сила Людей» було презентовано в Києві 23 квітня 2013 року. У листопаді 2013 року в Києві створений перший Регіональний оргкомітет.