Екс-духівника Поклонської позбавили священничого сану

Сиєгумена Сергія позбавили сану - фото 1
Сиєгумена Сергія позбавили сану
Єпархіальний суд Єкатеринбурзької єпархії РПЦ позбавив сану ультраконсервативного схиєгумена Сергія (Романова), який відмовився підкоритися церковній владі, закликав бойкотувати путінський референдум та порівняв світську владу з предтечами Антихриста.

Про це повідомляє російська служба Радіо Свободи.

Конфлікт Сергія з церковною владою розгорівся під час епідемії коронавирусної інфекції - схиєгумен засудив закриття храмів і прокляв представників церковних і світських властей, причетних до цього рішення.

Після того керуючий Єкатеринбурзькою єпархією РПЦ позбавив його права проповідувати, але клірик не послухав і продовжував в проповідях закликати паству протестувати. Через це правлячий архиєрей заборонив Сергія в служінні.

Крім того, на Романова заведено адміністративну справу, яку розглянуть 7 липня.

Як повідомляла РІСУ, у Свердловській області духівник Середньоуральського жіночого монастиря схиєгумен Сергій (Романов) разом із казаками з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі, захопив монастир.

Схиєгумена Сергія називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.

У монастирі також побили журналістів знімальної групи Ксенії Собчак, одному з них, Сергію Ерженкову, як стверджується, зламали руку.