Фігуранта «справи кримських мусульман» помістили до психіатричної лікарні

Фігуранта «справи кримських мусульман» помістили до психіатричної лікарні - фото 1
Фігуранта «справи кримських мусульман», кримськотатарського активіста Енвера Кроша помістили до Кримської психіатричної лікарні.

Про це повідомив «Кримську солідарність» адвокат Еміль Курбедінов, повідомляє Крим.Реалії.

За його словами, російські силовики відправили Кроша до психіатричної лікарні на «психіатричну експертизу». Захисник вважає процедуру незаконною.

«Протягом багатьох років я вважаю, що ФСБ проводить її (психіатричну експертизу – КР) необґрунтовано», – зазначив Курбедінов. Він називає це ще одним актом тиску на кримськотатарських активістів.

Нагадаємо, вранці 11 серпня в Джанкої та Джанкойському районі Криму відбулися масові обшуки у кримськотатарських активістів, адвокатів не допустили на слідчі дії, вони повідомили про точкове відключення їм мобільного зв'язку. Шістьох чоловіків – Вілена Темер'янова, Енвера Кроша, Сеїтяя Аббозова, Мурата Мустафаєва, Едема Бекірова та Ріната Алієва силовики затримали за звинуваченням в участі в організації Хізб ут-Тахрір», забороненій у Росії.

У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим засудили обшуки кримських татар.

У 2018 році російські силовики вже проводили обшук у будинку кримськотатарського активіста Енвера Кроша. Тоді він відбув 10 діб адміністративного арешту за пропаганду екстремістських організацій.

У грудні 2015 року російські силовики піддавали тортурам електричним струмом кримськотатарського активіста Енвера Кроша.