"Гнана" Церква: УПЦ МП побудувала новий храм на Тернопільщині

"Гнана" Церква: УПЦ МП побудувала новий храм на Тернопільщині - фото 1
Митрополит Тернопільський і Кременецький УПЦ МП Сергій звершив освячення новозбудованого храму Великомученика Георгія Побідоносця у селі Бриків (Шумське благочиння) Кременецького району.

Про це повідомляє сайт єпархії.

Митрополиту співслужили Секретар і духовество єпархії, Благочинний, Настоятель нового храму та гості у священному сані із різних єпархій УПЦ.

Після Богослужіння владика нагородив усіх причетних до будівництва храму почесники грамотами, зокрема будівничих, настоятеля та ктиторів і протодиякона Андрія Шергея.

Згодом депутат Кременецької районної ради Григорий Мельничук передав привітання від її голови Світлани Кебалюк. Новообрана голова району пожертвував новому храму великий святковий Євхаристійний набір для звершення Болослужіння. Кебалюк висловила повагу до православних християн та попросила благословіння й молитви.

У свою чергу митрополит Сергій подарував обом ікони Божої Матері та закликав Боже благословіння на подальші труди для народу України на Волині.

Благочинний протоєрей Михаїл Костюк зазначає, що це вже 5-й храм, який освячують у тих населених пунктах, де громади покинули УПЦ МП та перейшли до ПЦУ.