Греко-католицькі отці-блогери запрошують на нові #ЗаПости

13 березня, 10:17
Анонс
Греко-католицькі отці-блогери запрошують на нові #ЗаПости - фото 1
Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ знову проводить євангелізаційний онлайн-проєкт #ЗаПости, який має за мету об’єднати українську молодь по всьому світу. Щоранку отці Роман Демуш, Тарас Бровді та Падре Серж (отець Сергій Гончаров) розміщуватимуть у мережі короткі духовні відео-роздуми, які стартують 18 березня і триватимуть до 31 березня.

Технічну підтримку проєкту забезпечує о. Андрій Максимович.

Як зауважує заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш, «вірні УГКЦ цьогоріч святкуватимуть Великдень у різний час, є лише два тижні, які об’єднують нас усіх у приготуванні до Воскресіння. То, сподіваємося, що наші відео стануть доброю нагодою глибинно підійти до цієї важливої події».

Як він зазначає, «темою цьогорічних #ЗаПостів є вихід ізраїльського народу під проводом Мойсея з єгипетської неволі до обітованої землі. Для нас у духовному житті важливо зробити вихід від рабства гріха до свободи синів Божих. І цю свободу подарував нам Господь Ісус Христос своїм воскресінням».

«Новизною цьогорічних #ЗаПостів стане те, що щовечора ми виходитимемо в спільні ефіри, щоб комунікувати і поглиблювати теми дня. Можна буде давати зворотну відповідь, ставити запитання, діалогувати, — ділиться о. Роман.

А ще плануємо провести кілька вечорів духовної віднови в онлайн-форматі для української молоді за межами України. Сподіваємося, що це буде нагода об’єднатися і зібратися всім тим, хто є в розсіянні сущих, бо переживаємо непростий час переживань і страждань».

Отці-блогери сподіваються, що разом зі своїми глядачами зможуть «добре приготуватися до події, яка знаменує добра над злом, правди над брехнею, світла над темрявою, життя над смертю».

Нагадаємо, проєкт #ЗаПости вперше відбувся під час пандемії Ковіду-19. Він полягав у тому, щоб дати євангелізаційний продукт, аби молодь могла підготуватися до Пасхи, правильно пережити Великий піст. Другий проект відбувся під час Великого посту у 2023 році, а третій під час Різдвяного посту у тому ж 2023 році.