Громада костелу св. Миколая нагадала Ткаченку про невиконані обіцянки

Громада костелу св. Миколая нагадала Ткаченку про невиконані обіцянки - фото 1
Релігійна громада костелу святого Миколая нагадала, що в Міністерстві культури не виконали свої обіцянки та досі не почали термінові протиаварійні роботи у церкві. Станом на 25 листопада жодних робіт зі збереження історичної будівлі не відбулися.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на сторінку громади у Фейсбуці.

Римо-католики обурюються, що міністр культури та його підлеглі знову затягнули роботу над збереженням їх святині. На сторінці спільноти парафії зазначили, що ремонт храму після пожежі досі стоїть, хоча на вулиці вже пішов сніг.

Крім того, парафіяни попросили "у Бога мудрості для відповідальних за збереження костелу".
Віряни підкреслили, що ремонт храму після пожежі навіть не починався. Через це вони поставили риторичне запитання: коли закінчиться девастація.

"Сніг вже пішов, а ремонт храму після пожежі далі стоїть… Коли закінчиться ця девастація? Боже дай мудрість усім відповідальним за збереження костелу", – підкреслили парафіяни.

Згідно з офіційними даними, у Міністерстві культури склали графік проведення протиаварійних робіт для збереження пам'ятки. Посадовці під тиском громадськості виконали чотири пункти з шести.

Останній пункт з переліку визначених робіт, з яким впоралися чиновники, – проведення експертизи проєктно-кошторисної документації. Зробили його 5 листопада.

Наступним у графіку є підписання договору та безпосередній початок проведення протиаварійних робіт. Втім, за 20 діб, судячи з усього, в Мінкульті у вирішенні цих питань ніяк не просунулися.