Громади продовжують залишати юрисдикцію МП в Україні

Громади продовжують залишати юрисдикцію МП в Україні - фото 1
За останні дні березня і перші дні квітня декілька громад вирішили вийти з УПЦ МП і перейти до ПЦУ.

28 березня єпископ Житомирсько-Овруцький ПЦУ Паїсій прийняв представників Свято-Вознесенської релігійної громади МП с. Барвинівка Звягельського району.

Громади продовжують залишати юрисдикцію МП в Україні - фото 111672

Парафіяни на загальних зборах одноголосно прийняли рішення увійти до помісної Православної Церкви України. Місцевий священик не підтримав своїх парафіян у виборі. Владика вручив представницям громади посвідчення та указ про прийняття до складу Житомирсько-Овруцької єпархії ПЦУ.

На Житомирщині ще одна парафія вийшла з УПЦ МП. 2 квітня у смт. Іршанськ Хорошівського району відбулися чисельні загальні збори релігійної громади Свято-Покровського храму УПЦ МП, які вирішили перейти до ПЦУ.

Збори в Іршанську - фото 111674
Збори в Іршанську

 

У селі Грузьке Бишівської громади Фастівського району громада 1 квітня перейшла з МП до ПЦУ.

«Сьогодні історична подія для мого рідного села Грузьке Бишівської громади Фастівського району на Київщині. Наша релігійна громада храму Святого Архистратига Михаїла ухвалила одностайне рішення перейти до складу Православної Церкви України», – про це повідомив краєзнавець Євген Букет, якого цитує видання "Київщина 24/7".

Збори в с. Грузьке - фото 111675
Збори в с. Грузьке

 

Як стало відомо, на загальних зборах, окрім рішення про перехід, було обрано новий склад парафіяльної ради та ревізійної комісії релігійної громади.

Після скандалу з побиттям військового відбулися збори громади собору Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хмельницькому, на яких вирішено перейти до ПЦУ.

Як ми повідомляли, 4 громади на Вінничині цими днями також заявили про перехід з УПЦ МП до ПЦУ.