Блоґ Павла Береста. Про духовне й гріховне_image

Блоґ Павла Береста. Про духовне й гріховне

Грузія поверне собі Хрестовий монастир в Єрусалимі

26.02.2012, 00:24
Уряд Грузії вживає всіх заходів для повернення Хрестового монастиря, розташованого в Єрусалимі, грузинській державі та грузинської церкви.

Уряд Грузії вживає всіх заходів для повернення Хрестового монастиря, розташованого в Єрусалимі, грузинській державі та грузинської церкви, заявив в суботу на зустрічі з офіцерами, солдатами і кадетами у військовій академії Міноборони Грузії в Горі президент Грузії Михайло Саакашвілі.

«У перший же приїзд до Єрусалиму я поставив це питання і переговори з цього приводу йдуть», зазначив він. Саакашвілі підкреслив, що більш того, це питання буде вирішено позитивно і після багатьох століть Хрестовий монастир знову стане грузинським. «Цей монастир частина нашої історії і ми повинні її повернути ГПЦ», - зазначив він.

Саакашвілі також зазначив, що для Грузії важливо зберегти і свої церкви в Туреччині і з цієї проблеми також йдуть переговори.

«Ми зобов'язані забезпечити їх збереження, оскільки вони належать нашій історії і нашому народові», підкреслив президент, повідомляє "Грузія Онлайн"

Останні новини

Вчора
24 вересня