Хмельницька міська рада відмовила УПЦ МП у праві на користування землею

29 серпня, 14:20
Суспільство
Хмельницька міська рада відмовила УПЦ МП у праві на користування землею - фото 1
Хмельницька міська рада має намір припинити право постійного користування земельною ділянкою релігійній громаді УПЦ МП Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Про це свідчить проект рішення міської ради від 26 серпня, передає ХМ-ІНСАЙД.

Хмельницька міська рада відмовила УПЦ МП у праві на користування землею - фото 98397

Йдеться про 2 гектари землі, що на вулиці Панаса Мирного, 16/1 А, в мікрорайоні Озерна. Цю ділянку рішенням сесії Хмельницької міської ради у 2012 році надано в постійне користування релігійній громаді УПЦ МП під будівництво храму, духовно-просвітницьких будівель, парафіяльного будинку, господарських будівель та влаштування парку. Наразі тут тривають будівельні роботи.

Підставами припинення права користування ділянкою в проккті зазначається рішення позачергової сесії Хмельницької міської ради від 17 червня (про звернення до РНБО і Верховної Ради щодо пришвидшення розгляду законопроекту про заборону діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються Московському Патріархату), а також пропозиція постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.