Хоче втриматися на посаді, - блогер пояснив, чому Ткаченко не хоче змніювати УПЦ МП на РПЦвУ

Хоче втриматися на посаді, - блогер пояснив, чому Ткаченко не хоче змніювати УПЦ МП на РПЦвУ - фото 1
Небажання міністра культури та інформполітики Олександра Ткаченка змінювати назву УПЦ МП на РПЦ в Україні можна пояснити бажанням довше втриматися на посаді, адже активна діяльність міністра може приковувати до себе зайву увагу.

Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав блогер, член політичної ради партії "Демократична сокира" Юрій Гудименко.

"Якщо ти не робиш різких рухів, то ти ніби випадаєш з поля зору, і можеш просидіти у своєму кріслі досить довго. А коли починаєш щось робити, то ти або стаєш зіркою – це нікому ще не вдалося, або вилітаєш до бісової матері, бо до тебе прикута надто велика увага. Звичайно, міністр інформаційної політики мав би осягнути той факт, що як російське телебачення готує нам п'яту колону, так і РПЦ готує нам "освячену" колону. Це просто, зрозуміло, і в 2021 році не потребує ніяких доказів – це аксіома. Але всім зрозуміло, що буде спротив, будуть ходити ці Новинські, робитимуть ці "хресні ходи", будуть кістьми там лягати", – зазначив він.

Блогер також прокоментував масову присутність священиків Моспатріархату на заходах на честь 9 Травня в Україні.

"Це дуже класний сигнал для всіх нас, і цей сигнал трактується дуже просто – "ми розуміємо, що нас, здається, зараз будуть бити" – думають оці веселі кадри. І єдине, що їх може врятувати, крім кордону поліції – це присутність священиків та монахів, тому що в нас якось священиків бити не прийнято. Ми всі знаємо, що всі люди в Україні звичайно рівні, але релігійні діячі трохи рівніші за інших, і їм дозволяється трохи більше, ніж іншим. Це називається мімікрія – це їхній камуфляж, який вони вдягають, щоб їх не прибили прямо на вулицях", – пояснив він.

"Вони давно це використовують – я пам'ятаю, в Запоріжжі, коли в 2014 році в "яєчну неділю" патріоти оточили сепаратистів – про цей факт знають усі, але окрім запоріжців мало хто знає, чим закінчився цей день – він закінчився тим, що приїхав архиєпископ Запорізький та Мелітопольский цієї "ватної" Церкви, РПЦ, з декількома своїми священиками і під кордоном тоді ще міліції, на чолі з цим священиком їх виводили і довели до найближчого райвідділку і там сховали. Тобто вони прикривалися попами, тому що інакше вони б просто не пройшли б", – додав Гудименко.