Інститут релігійної свободи презентує у Києві посібник «Твоє право на свободу віросповідання»

Інститут релігійної свободи презентує у Києві посібник «Твоє право на свободу віросповідання» - фото 1
Незабаром побачить світ посібник «Твоє право на свободу віросповідання», підготовлений на допомогу віруючим, релігійним громадам та посадовим особам органів влади.

Джерело: ІРС

Ця публікація буде корисною не лише оглядом більшості міжнародних документів і законодавчих актів України в сфері релігійної свободи, але й завдяки коментарям юриста щодо їх практичного застосування. Автор посібника, експерт з державно-церковних відносин Максим Васін, поділився з читачами цінними юридичними порадами, які ґрунтуються на багаторічному досвіді захисту релігійних прав.

Посібник є результатом співпраці нідерландської організації ПАКС та української правозахисної організації Інститут релігійної свободи (ІРС). В основу співпраці організацій закладена реалізація заходів, які зміцнюють свободу віросповідання як один із ключових елементів загальної політики в галузі прав людини та опрацювання практичного інструментарію, який дозволить мінімізувати наявні та потенційні виклики в релігійних спільнотах та зміцнити традицію релігійного плюралізму та рівності в Україні.

Презентація посібника відбудеться у понеділок, 31 серпня, об 11:00 (за Київським часом) в онлайн-форматі у програмі Zoom за участі:

Олександр Заєць, голова правління ІРС;
Андрій Корнійчук, програмний менеджер ПАКС;
Максим Васін, виконавчий директор ІРС, автор посібника.
ІРС запрошує журналістів, релігійних діячів, урядовців, науковців та всіх бажаючих долучитися до презентації посібника. Щоб отримати посилання на трансляцію, необхідно заповнити реєстраційну форму: forms.gle/maLuhbSe5JTpg5e96

Посібник створено за підтримки ПАКС (лат. – PAX), найбільшої миротворчої організації в Нідерландах, в рамках проекту «Віра в релігійний плюралізм», що реалізується ПАКС та фінансується Постійним представництвом Нідерландів при ОБСЄ у Відні.