Інтронізовано нового архиєпископа Криту

Інтронізовано нового архиєпископа Криту - фото 1
У митрополичій церкві Святого Минаса відбулася інтронізація нового архиєпископа Криту Євгенія.

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на orthodoxtimes.com.

Після його прибуття до митрополичої церкви святого Минаса всі вигукували «достойний» (Аксіос), а члени оточення нового архиєпископа тримали в руках образ святого Минаса, реліквію, яку привіз його дід, коли прибув як біженець на Крит з Малої Азії.

У своєму виступі новий архиєпископ сказав, що зворушений, і заявив, що приходить як батько цієї великої родини з відкритими для всіх обіймами.

Всередині храму, де відбулася церемонія інтронізації, були присутні: члени Священного Синоду Критської церкви, представники Вселенського Патріарха, представники Олександрійського Патріархату, Грецької та Кіпрської Церков, духовенство та представники монастирських братств.

Митрополит Ретимно Євгеній став новим архиєпископом Криту. Таке рішення ухвалив Священний Синод Вселенського Патріархату, який засідав 11 січня на Фанарі.

Як зазначив речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря), митрополит Євгеній є одним із членів Синоду в 2018 році, хто голосував за надання Томосу про автокефалію Православній Церкві України та послідовно підтримує ухвалене рішення.