Історик Церкви просить Кирила посприяти у видачі тіла Навального родині

23 лютого, 13:21
Світові
Історик Церкви просить Кирила посприяти у видачі тіла Навального родині - фото 1
З відкритим листом до Патріарха Кирила звернувся історик Церкви Ілля Бобрик. Він із гіркотою зазначає, що духовне життя в Росії руйнується та знищується. Христові заповіді замінені ненавистю. Люди перебувають у скорботі та страху.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

Згубні для Російської Церкви «злі сили», про які Ви кажете у своїх проповідях, справді існують, щоправда, всередині Росії, а не ззовні. Одна з таких сил – страх перед владою. Але ми не повинні боятися влади, якщо впевнені, що вона примушує нас до богопротивних справ.

І далі автор листа розповідає про те, як у Росії не дають вшанувати пам'ять покійного Олексія Навального: топчуть меморіали, викидають квіти, гасять лампади. І, головне, не видають тіло померлої матері.

Я закликаю Вас виявити милосердя, співчуття та посприяти тому, щоб тіло Олексія Навального було віддано його багатостраждальній родині якнайшвидше.

Нагадаємо, православні священнослужителі та віруючі опублікували відкрите звернення до влади Росії із закликом видати тіло політика Олексія Навального його родині.