Кардинал Андерш Арбореліус відвідав громаду УГКЦ у Стокгольмі

Кардинал Андерш Арбореліус відвідав громаду УГКЦ у Стокгольмі - фото 1
У світлий празник Воскресіння Христового кардинал, єпископ Стокгольмської католицької єпархії Андерш Арбореліус відвідав громаду УГКЦ у Стокгольмі.

Про це повідомила прес-служба Апостольського екзархату для українців у Німеччині та Скандинавії.

«Запевняю вас у моїх молитвах за вашу Батьківщину, яку я мав нагоду відвідати минулого року. Я побачив в Україні багато людей, які хочуть наслідувати Христа. Посеред труднощів, посеред війни і нещастя вони знають, що Ісус Христос є єдиним, хто допоможе вистояти. Також молюся за всіх вас, які проживаєте у Швеції, за те, щоби ви і в цій країні були огорнуті добром, розумінням та любов’ю. Ісус Христос живе і діє, Він воістину воскрес із мертвих!» — зазначив кардинал Андерс.

Діти катехитичної школи УГКЦ у Стокгольмі подякували кардиналові за його присутність та попросили і надалі молитися за справедливий мир в Україні. Вони подарували єпископові власноруч сплетену вервицю та листівку з великодніми побажаннями.
Опісля святкової Літургії «Пласт» у Швеції разом із парафіяльними дітьми провів традиційні великодні гаївки.

Довідка

Андерш Арбореліус, народився 24 вересня 1949 року, шведський римо-католицький кардинал, єпископ Стокгольмської католицької єпархії з 1998 року, монах-кармеліт і письменник. Перший у Швеції римо-католицький єпископ шведського походження з часів Реформації. Став першим шведським кардиналом у 2017 році.