Кардинал Конрад Краєвський освятив храм св. Івана Павла ІІ у Львові

18.07.2020, 18:21
Католики
Кардинал Конрад Краєвський освятив храм св. Івана Павла  ІІ  у Львові - фото 1
Освячення храму св. Івана Павла ІІ  у Сокільниках,  поблизу Львова, стало головною подією візиту представника Ватикану, Папського елемозинарія (розподілювач милостині) кардинала Конрада Краєвського.

Освячення відбудося сьогодні після насиченої програми перебування гостя з Ватикану у Львові.

У Лтургії взяло участь римо- та греко-католицьке духовенство, а також представники Православної Церкви України.

 

Цьогоріч минає 100 років від дня народження колишнього Папи Римського, святого Папи Івана-Павла ІІ. Тому символічно, що кардинал Краєвський освятив храм імені цього святого.

Новий костел розташований навпроти Львівського іподрому, де 2001 року, під час візиту до Львова Папи Римського Івана-Павла ІІ, відбулися дві служби (у латинському та грецькому обряді) та зустріч із молоддю.

"Іван Павло І І під час свого візиту до Львова кілька разів проїжджав тут, де тепер розташована парафія, названа на його честь, — розповідає настоятель храму св. Івана Павла І І отець Григорій Драус. — Ця парафія є продовженням справи Папи Івана Павла І І, і тому не лише вшановує його пам’ять, але діє у двох важливих напрямах: відкриття дверей для Христа (щоб ми стали справді християнами) і нова євангелізація для охрещених і невіруючих. Оскільки осердя нашої парафії свого часу становили саме сім'ї, то біля храму буде освячено сімейний центр, де, зокрема, плануємо цікаві дошкільні активності для дітей. А кардинал Краєвський був серед тих, хто в останні роки життя Івана Павла І І був біля нього поруч".