"Росіяни живуть у дуже благополучний час і повинні дякувати Богові за все, що сьогодні робить Росія" — Патріарх Кирил
У своєму недільному зверненні до парафіян храму князя Володимира в Крилатському в Москві Глава РПЦ Патріарх Кирил підкреслив, що громадяни Росії живуть у період небувалого благоденства, закликавши віруючих підносити подяку Всевишньому, у тому числі і за чинне керівництво країни.
Фрагмент цієї "полум'яної промови" з'явився у мережі:
«Навіть якось іноді думаєш: «Господи, невже це наяву? Православний президент, православний прем'єр, православні губернатори, православні вчителі та директори шкіл!» Ну, що ще потрібно? Ми дякуємо Господу за все це! За милість над старшим поколінням, що ми дожили до цього, а молоде та середнє живе у цей час! Це дається згори. Тому ми маємо бути вдячні Богові і за країну, в якій ми живемо, і, відверто скажу, за владу, на чолі якої православні люди – з царських часів уперше! — і, звичайно, за все те, що сьогодні робить Росія!»