• Головна
  • Новини
  • Компанія  “Нова пошта” пожертвувала 2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ...

Компанія  “Нова пошта” пожертвувала 2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ

13 листопада, 19:20
Компанія  “Нова пошта” пожертвувала 2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ - фото 1
2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ (проєкт “Колегіум ІІ”) пожертвувала компанія Нова Пошта для Українського католицького університету.

Про це йдеться на офіційній стрінці УКУ у Фейсбук.

Сьогодні В’ячеслав Климов, співзасновник “Нової пошти” зустрівся з ректором Університету. У розмові йшлося про те, як формувати нову еліту (особливо серед політиків), яка буде служити людям, а не задля власного збачачення, як повернути довіру в українське суспільство.

“Наша амбіція – через виховання та освіту молоді змінити ситуацію в Україні, і ми запрошуємо усіх долучатися до цього процесу, – зазначив на зустрічі з В'ячеславом Климовим ректор о. д-р Богдан Прах. – УКУ – це кузня нової еліти, і ми робимо все можливе і неможливе, аби кожна дитина, яка є здібною, поділяє наші цінності і хоче вступити до нас, могла тут навчатися. І це можливо завдяки підтримці меценатів. Тому дякую вам і заохочую кожного долучатися до цих надважливих змін”.

Додамо, українська компанія “Нова пошта” заснована у 2001 року та надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу. Тут працює 30 тис. людей, 7 тис. відділень. Цьогоріч “Нова пошта” відправила близько 300 млн. посилок.

Як РІСУ інформувала, Український католицький університет (УКУ) очолив рейтинг вишів для ІТ-галузі 2020.

УКУ став першим університетом в Україні, який вже практикує модель суспільно-орієнтованого навчання.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, 56% першокурсників УКУ є серед 5% найкращих вступників країни.