На конференції євангелістів-2021 обговорили питання соціальної праці та системної євангелізації

На конференції євангелістів-2021 обговорили питання соціальної праці та системної євангелізації - фото 1
На базі відпочинку «Екватор», що неподалік Генічеська, 25-27 серпня 2021 року відбулася традиційна щорічна конференція благовісників УЦХВЄ.

Соціальна праця євангелістів була однією з тем обговорення, бо, як повідомляє офіційний сайт Української Церкви християн віри Євангельської, соціальні проєкти позитивно сприймаються як населенням, так і місцевою владою.

Олександр Григорчук з Чернівців наголосив на важливості індивідуального євангелізму. За його словами, важливо будувати особисті стосунки з людьми.

На конференції євангелістів-2021 обговорили питання соціальної праці та системної євангелізації - фото 78321

 

«Більший ефект завжди справить, коли ви вручите, наприклад, євангелізаційну газету своєму знайомому, з яким ви вже певний час працюєте та маєте в нього певний авторитет», – підкреслив служитель.

На конференції йшлося і про християнські видання.

На конференції євангелістів-2021 обговорили питання соціальної праці та системної євангелізації - фото 78322

 

Редактор газети «Голос надії» Геннадій Андросов з Миргорода, повідомив, що християнські видання мають неабиякий попит, особливо під час карантину. Думку про важливість євангелізаційних видань підтримав також служитель з Тернопільщини Сергій Вознюк.

Пастор Володимир Бобик розповів про працю євангелістів на Полтавщині. Тут успішно ведеться робота з дітьми та їх батьками, переш за все завдяки дитячим таборам відпочинку.

Пастор з румунським корінням Костянтин Кучурян із Чернівців зауважив, що в Україні постала дилема: з одного боку є свобода проповіді Євангелія, і в той же час є мало людей, які готуються до водного хрещення. «Якщо люди в церкві не каються, пасторе, постав собі запитання: чи все ти робиш належне для придбання невіруючих людей для Христа? Нам потрібна система євангелізації», – підкреслив служитель.

«Ми зможемо дати людям тільки те, що маємо. Якщо ми запалені вогнем Божим, то зможимо запалити інших. Запалити інших може тільки сірник, який горить», – підсумував служіння Олександр Попчук.

Завершилося свято спільною молитвою, піснями та благословінням на подальше служіння.