Меджліс: Кримських татар маніакально переслідують

09.07.2014, 11:11
Меджліс: Кримських татар маніакально переслідують - фото 1
Меджліс кримськотатарського народу має намір звернутися в міжнародні організації з приводу ситуації з Рефатом Чубаровим та Мустафою Джемілєвим.

меджліс.jpgМеджліс кримськотатарського народу має намір звернутися в міжнародні організації з приводу ситуації з Рефатом Чубаровим та Мустафою Джемілєвим.

Про це йдеться в заяві Меджлісу, якою володіє "Сегодня".

«Грубі порушення елементарних прав людини, міжнародних норм, попрання національної гідності цілого народу, що виразилося в маніакальному переслідування його лідера - Мустафи Джемілєва, а тепер і Рефата Чубарова «обґрунтовані» надуманими твердженнями і є нічим іншим, як свідченням політичної розправи з інакомислячими, чиї позиція і оцінки того, що відбувається в Криму, відрізняються від оцінок влади», - йдеться в заяві. У ньому також підкреслюється, що особливого цинізму подіям додає та обставина, що вчинки самопризначеної влади півострова спрямовані проти людей, для яких Крим є історичною батьківщиною.

«Меджліс кримськотатарського народу заявляє свій рішучий протест у зв'язку з подальшою ескалацією порушень прав кримських татар, що виражається в діях, що грубо зневажають людську гідність і фундаментальні права людини», – йдеться в документі. Про це інформує УНІАН.