• Головна
  • Проекти
  • Міністр охорони здоров'я заявив про підтримку конструктивної співпраці МОЗ та конфесій...

Міністр охорони здоров'я заявив про підтримку конструктивної співпраці МОЗ та конфесій

24.03.2010, 10:02
Міністр охорони здоров'я заявив про підтримку конструктивної співпраці МОЗ та конфесій - фото 1
Новий очільник Міністерства охорони здоров'я України Зіновій Митник пообіцяв підтримувати всі добрі починання у сфері співпраці з Церквами і релігійними організаціями, які були започатковані попереднім керівництвом.

МОЗ.jpgКИЇВ – Новий очільник Міністерства охорони здоров'я України Зіновій Митник пообіцяв підтримувати всі добрі починання у сфері співпраці з Церквами і релігійними організаціями, які були започатковані попереднім керівництвом. Про це він заявив у привітальному зверненні до учасників засідання Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, яке 23 березня відбулось у приміщенні МОЗ України.

Як повідомляє Інститут релігійної свободи, міністр підкреслив, що на сьогодні перед Громадською радою поставлено багато завдань, однак, на його переконання, всі вони поступово будуть втілені в життя.

«Робота міністерства як була конструктивною, так і залишатиметься такою. Питання, які будуть розглядатись на засіданнях Громадської ради, будуть приносити користь суспільству, громаді і пацієнтам, допомагатимуть оздоровлювати наше суспільство як фізично, так і духовно», — заявив Зіновій Митник.

Він побажав представникам конфесій медичної спільноти та громадськості плідної співпраці та подальших успіхів, а також запросив членів Громадської ради до продовження конструктивного співробітництва з МОЗ України.

Зіновій Митник також представив учасникам заходу нового представника від Міністерства у складі Громадської ради, яким став заступник міністра Андрій Мусієнко.

«Медики лікують тіло, а Церкви – душу людини, і обидва ці покликання мають важливе значення для суспільства», – відзначив Андрій Мусієнко.

Довідка:

Громадська рада при Міністерстві охорони здоров'я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій утворена відповідно до угоди про співробітництво між Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій та МОЗ України від 16 грудня 2008 року.

Наказом МОЗ України від 22 травня 2009 року № 358 затверджено її положення та персональний склад, в якому з метою співпраці об’єднались уповноважені представники від 13 українських конфесій та 8 державних, наукових і громадських діячів.