Мінувальники торгових центрів Кривого Рогу представилися “воїнами Аллаха”

Мінувальники торгових центрів Кривого Рогу представилися “воїнами Аллаха” - фото 1
Поліцейські Кривого Рогу перевіряють наявність вибухівки у кількох торгових центрах міста. Про загрозу вибуху їм повідомили “воїни Аллаха”.

Про це повідомляє 24 канал.

Аноніми прислали електронного листа правоохоронцям. Вони заявили, що заклали 5 бомб у торгових центрах Кривого Рогу.

Назв чи адрес торгових центрів, де може бути вибухівка, правоохоронцям не повідомили. Відтак спецслужби перевіряють "Ліберті", "Юніон" і "Сонячну галерею".

Із закладів евакуювали людей. За інформацією місцевих журналістів, декого змусили вийти з кінозалів під час перегляду фільмів.

Місцевий телеграм-канал "Свої" оприлюднив копію листа, який аноніми прислали у поліцію. Вони представилися "воїнами Аллаха" й доклали фото того, що нібито сховали в торгових центрах.

"Знайте, що у вашій країні тисячі наших братів – найкращих воїнів, які не бояться смерті", – заявили мінувальники.

Невідомі заявили, що правоохоронці "повинні зрозуміти" їхні наміри. Та пригрозили, що діятимуть надалі без попередження.

Зранку 13 січня в Службі безпеки України повідомили про замінування шкіл у центрі Кривого Рогу. У навчальних закладах Металургійного та Центрально-Міського районів скасували заняття.

Проведення уроків припинили ще до початку перевірок. На місцях працюють вибухотехнічні групи.

Довідка. За фейкове повідомлення про замінування в Україні передбачено покарання – до 6 років ув'язнення. Якщо ж такі дії призвели до тяжких наслідків, або ж їх вчинили повторно, то у в'язницю порушника відправлять вже на 4 – 8 років.

Мінувальники торгових центрів Кривого Рогу представилися “воїнами Аллаха” - фото 85389