Митрополит Епіфаній відвідає Александрійського Патріарха

04 березня, 10:26
Православні
Митрополит Епіфаній відвідає Александрійського Патріарха - фото 1
Митрополит Епіфаній у супроводі архиєреїв Православної Церкви України (ПЦУ), здійснить 5 березня візит до Александрійського Патріархату.

Під час візиту Митрополит Епіфаній і Патріарх Феодор проведуть переговори з питань православних відносин, що становлять взаємний інтерес, повідомляє ДФУ з посиланням на “Світло Фанара”.

У повідомленні сказано, що Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор ІІ і Священний Синод готують прийом для Предстоятеля Української Православної Церкви. Візит набуває особливого значення, оскільки він відбудеться через кілька днів після річниці вторгнення Росії в Україну.

Це також відкриває шлях для майбутніх мирних візитів Митрополита Епіфанія до Церков Кіпру та Греції, які першими зустрілися з Вселенським Патріархатом та визнали його канонічну юрисдикцію надавати Томос про автокефалію помісним Православним Церквам. Як відомо, Предстоятелі Церков Греції (19.10.2019), Александрії (8.11.2019) та Кіпру (24.10.20) поминають митрополита Українського Епіфанія у церковних диптихах.

Предстоятель ПЦУ відвідає святині Александрійського Патріархату і буде прийнятий єгипетською владою. Кульмінацією візиту стане спільна зустріч двох предстоятелів у неділю, 5 березня.