Блог Богдана Панкевича_image

Блог Богдана Панкевича

Молитва за злочинців.

20.07.2013, 22:28
Минулої неділі в українських церквах молилися за упокій жертв Волинської трагедії.

Минулої неділі в українських церквах молилися за упокій жертв Волинської трагедії. Ніби все правильно, так і мало відбуватися у 70-і роковини цієї страшної сторінки нашої історії.

Однак здивувало те, що чомусь молитва була лише за душі тих, хто постраждав. Адже душі жертв - невинних людей, насильно позбавлених життя, і так мають цілком реальні шанси потрапити до нашого Отця Небесного. Натомість у найбільшій небезпеці перебувають власне душі їхніх убивць. Тому ми чинимо не правильно, забуваючи помолитися за прощення гріхів та упокій душ злочинців, котрі трагедію спричинили. Позаяк вони свідомо брали на себе смертний гріх – чи то з власної дурості та ментального запаморочення, чи тупо виконуючи злочинні накази своїх одурманених провідників.

Можливо, що багато тих злочинців так і померли без усвідомлення вчиненого злочину і без покаяння. До кінця своїх днів ці особи могли бути переконаними у власній правоті та необхідності здійсненого злочину:  українці - задля звільнення українських земель від загарбників-поляків, поляки - задля помсти українцям, котрі поляків помордували. Зараз душам тих злочинців вкрай необхідна наша молитовна допомога, про що вже йшлося у попередньому дописі - http://risu.org.ua/ua/index/blog/~Bohdan+Pankevych/52712/

Шкода, що минулої неділі ми не повністю виконали всій християнський обов'язок, щоб допомогти порятувати душі українців і поляків, котрі вчинили злочини у час братовбивчої війни.