На п'ять громад за вихідні зменшилася УПЦ МП (оновлено)

Голосування в Боярці - фото 1
Голосування в Боярці
Три на Київщині і дві на Хмельниччині громади вирішили вийти з УПЦ МП і перейти до ПЦУ. Рішення про це було прийняте 25 лютого.

Цього дня відбулися збори релігійної громади храму св. Михаїла в м. Боярка на Київщині. Як повідомляється на фейсбук-сторінці Київщина новини, присутні на зборах одноголосно проголосували за приєднання до ПЦУ.

Того ж дня відбулися збори громади Різдва Пресвятої Богородиці в с. Чорногородка, де більшістю голосів також було вирішено перейти до ПЦУ.

Того ж дня відбулися збори у двох громадах на Хмельниччині: релігійної організації Свято-Покровського храму села Волосівці Меджибізької ТГ і релігійної організації Космо-Даміанівського храму села Шпичинці Лісогринівецької ТГ.

"Присутні на зборах переважною більшістю голосів підтримали зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях релігійної організації з упц мп до помісної Православної Церкви України!", — написав на своїй фейсбук-сторінці Олександр Чорнієвич.

Як стало відомо, 26 лютого відбулися також збори в с. Ольшаниця на Київщині. Церковна громада спільно із настоятелем перейшла з УПЦ МП до Білоцерківської єпархії ПЦУ.