Національний музей у Львові презентує дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей»

28.10.2020, 13:00
Культура
Національний музей у Львові презентує дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей» - фото 1
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького з нагоди 155-річчя від дня народження свого засновника  презентує новий освітній дитячий проєкт «Митрополит Андрей  та його музей».

Презентація проєкту відбудеться 29 жовтня 2020 року о 16.00 у головній будівлі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20), інформує сайт "Фотографії старого Львова".

Команда музейників розпрацювала інтерактивний путівник-квест для дітей, який у формі захопливої гри та анімації знайомить з історією музею та його збірками. У путівнику оживають постаті митрополита Андрея та першого директора музею Іларіона Свєнціцького. Вони розповідають маленьким відвідувачам про початки формування музею, знайомлять з його скарбами й ставлять запитання.

Автори путівника пропонують зосередити увагу глядачів на трьох локаціях: головній будівлі (просп. Свободи, 20), Історичному комплексі (вул. М. Драгоманова, 42) та Художньо-меморіальному музеєві Олекси Новаківського (вул. Листопадового Чину, 11). Розповідь буде присвячена вибраним творам українського мистецтва ХІV-початку ХХ століть, що належать до знакових пам’яток української духовно-культурної скарбниці.

Путівник буде доступний на інтерактивних панелях, встановлених в експозиціях у кожній зі згаданих локацій.

Проєкт реалізовано за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Партнер проєкту:ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні».

Національний музей у Львові презентує дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей» - фото 60736