Блог Богдана Панкевича_image

Блог Богдана Панкевича

Не покаране Зло.

05.03.2014, 10:25
Чому Путін нагло захопив Крим?

Чому Путін захопив Крим?

Чому він нагло бреше сам і устами Чуркіна та Лаврова?

Чому він зовсім не боїться реакції Заходу, зовсім не зважає на застереження та невдоволення світових лідерів?

Бо знає, що переможців не судять.

Він вірить у перемогу своєї кампанії. Знає, що зневажений Захід вже вкотре утреться і буде вдавати, що все гаразд.

І все тому, що не покаране Зло можиться, воно повертається знову і знову, сміючись із спроб його уласкавити чи усовістити.

Комунізм - російський варіант нацизму - не був засуджений, він є не покараним світовим Злом.

Сталін не був кращим від Гітлера, радянський режим був більш жорстоким і кривавим, аніж Третій Рейх.

Але Гітлер зазнав поразки. Злочини нацизму були юридично доведені, нацизм - засуджений у Нюрнбергу, злочинці - належно покарані. Німецька нація покаялася і весь світ однозначно дотепер вважає нацизм злом, а Гітлера – злочинцем.

Світові лідери також чудово знали про злочини сталінізму-комунізму - злочини проти людства. Але світ не засудив ні Сталіна, ні комунізму. Навіть морально не засудив, не довів юридично і не повідомив всім людям, що комунізм вчиняв такі самі злочини проти людства, як і нацизм. І що переможець нацизму диктатор-тиран Сталін також є злочинцем.

Світ боявся Сталіна.

Сталін був переможцем. Тому весь цивілізований світ, керуючись страхом та бажанням не створювати собі проблем, сам здійснив проти людства моральний злочин – приховав і не осудив злочинів сталінізму. Смертельну хворобу не діагностували і не вилікували, а замаскували, приховали. Таким чином смертельна загроза для людства всі ці роки мала змогу розвиватися, модернізуватися і міцніти.  

Угорщина-1956, Карибська криза-1963, Чехо-Словаччина-1968, Польща-1981- це прояви локальних загострень хвороби, яка була сутністю Імперії Зла.

Знайшлося двоє принципових сміливців, котрі Зло назвали Злом не зважаючи на небезпеки. Завдяки президентові Рейгану та папі Івану-Павлу Другому ця Імперія Зла розвалилася.

Але комунізм знову так і не був засуджений.

Більше того – цивілізований світ навіть пальцем не кивнув, щоб допомогти новим країнам, які виникли на уламках Імперії Зла вилікуватися від смертельної зарази. Тому комунізм-сталінізм залишився основою системи влади у цих країнах незалежно від того, чи вони розбудовувалися як новітні диктатури, чи як псевдо-демократії.

З часом російська псевдо-демократія знову деградувала до цілком канонічної диктатури. Що дало змогу більше не маскувати, не припудрювати свого справжнього обличчя – сталінізм для диктатури є цілком органічним і природнім. Як і його методи.

Безпардонна і цинічна брехня. Покупка журналістів найавторитетніших світових агентств для просування дезінформації. Продовження сталінської політики загарбання сусідніх територій. Із негайним поділом населення: хто нас любить – той народ; хто зберігає гідність та незалежність – бандити, котрі поза законом. Якщо бандитів чомусь виявляється більшість – ми завозимо свій «народ».

Але Зло не всесильне. Світова спільнота виявляє злочинну імпотентність, але Україна вистоїть і сама його покарає. Жертва Небесної Сотні стукає в наші серця.

Останні новини

Вчора