• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Невимовне таїнство Бога: сьогодні вийде третя серія фільму “Католицизм: мандрівка до серця віри”...

Невимовне таїнство Бога: сьогодні вийде третя серія фільму “Католицизм: мандрівка до серця віри”

04 лютого, 10:41
Анонс
Невимовне таїнство Бога: сьогодні вийде третя серія фільму “Католицизм: мандрівка до серця віри” - фото 1
У суботу, 4 лютого, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме третю частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

Щоб показати невимовну велич і таїнство Бога, автор фільму єпископ Роберт Баррон запрошує нас на висоти Синайської пустелі і мандрує до загадкового Константинополя, веде нас вулицями Парижа, а потім показує нам велич Сикстинської каплиці в Римі.

Єпископ Роберт роздумує над незбагненим таїнством Бога, цитуючи св. Ансельма Кентерберійського «Те, від чого не можна помислити чогось більшого». Єпископ пояснює аргументи св. Томи Аквінського, які підтверджують існування Бога, і шукає відповідь на непросте питання зла.

«Що ж вирізняє християнську доктрину Бога? Відповідь отримуємо щоразу, коли робимо знак святого хреста і звертаємось до Трьох Божественних Осіб: Отця, Сина і Святого Духа. Бог один, але не монолітно один. Він радше у своїй єдності є спільнотою, родиною любові».

Одразу після показу третьої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють отець-василіянин Лазар Громадський та богослов д-р Анатолій Бабинський.

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.