Нові тривожні подробиці у справі Олексія Кучапіна, якого знайшли мертвим

24.07.2020, 09:40
Нові тривожні подробиці у справі Олексія Кучапіна, якого знайшли мертвим - фото 1
О другій годині ночі 21 липня тіло Олексія з 139 квартири з 7-го поверху за адресою вулиця Комбінатна 25 а було винесено в присутності поліції.

Джерело: Собор

Про це написав на Facebook-сторінці товариш Олексія, Олександр Чекменев.

"...Потім господар квартири, яку нібито знімав Олексій Кучапін виніс диван на звалище, поки він там лежить", – розповідає Олександр.

Хоча диван знайшли не в квартирі, у якій помер нібито природньою смертю Олексій Кучапін, однак він знаходиться поряд з будинком і заляпаний кров'ю, що помітно неозброєним оком.

Нові тривожні подробиці у справі Олексія Кучапіна, якого знайшли мертвим - фото 54009
Нові тривожні подробиці у справі Олексія Кучапіна, якого знайшли мертвим - фото 54010

Читайте також: Поліція приховує тіло християнина-волонтера Олексія Кучапіна від рідних

"У Олексія 2 тижні тому народилася дочка і він був глибоко віруючою людиною, таких рідко зустрінеш в житті. Я працював з ним майже три роки, людина честі і неухильної віри в Господа, зрадити Якого він не міг", - ділиться Олександр Чекменев.

Нагадаємо, у Деснянському управлінні поліції Києва підтвердили, що знайдено тіло керівника "Будинку милосердя", християнина-волонтера Олексія Кучапіна.

Як повідомляли раніше, друзі Олексія, він останнім часом активно займався розслідуванням справ, пов'язаних із торгівлею дітей, і намагався допомогти вирватися з рабства дівчаткам-сиротам. Також він допомагав безпритульним і намагався повертати відібрані у бабусь і інвалідів квартири.

Він закінчив Одеську богословську семінарію та був членом євангельської християнської церкви "Відродження". Детальніше про служіння Олексія ви можете подивитися у відео:

В Олексія залишилась новонароджена донька і дружина. Закликаємо молитися за них, та, якщо ви бажаєте допомогти сім'ї Олексія, ви можете пожертвувати кошти на картку 4731219612815088, Олена Кучапіна (дружина). Через численні пожертвування картка може бути тимчасово заблокована банком. Якщо ви скинули кошти, а вони вам повернулися, спробуйте, будь ласка, пізніше.

Закликаємо максимально поширити та молитися про команду волонтерів, з якою Олексій багато років допомагав безпритульним. Нехай Господь береже та захищає тих, хто піклується про нуждених та здійснює таку благородну справу!